Персонал » 2007 » № 5

Академії — 18!

Герук С.

3 квітня 2007 рокуМіжрегіональнаАкадеміяуправлінняперсоналом відзначила 18-турічницюзднязаснування.

У цей урочистий день до Академії завітали відомі політичні та громадські діячі науки, культури та мистецтва, серед яких, зокрема, Герой України, народний депутат Левко Лук´яненко, Геннадій Удовенко, Борис Олійник, директор Книжкової палати України Микола Сенченко, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджува-чів Олександр Афонін, учений секретар Національного інституту стратегічних досліджень Михайло Степико, а також Надзвичайний та Повноважний Посол Палестини в Україні доктор Халід Ахмед Аркад, дипломати з посольств Кувейту, В´єтнаму, Сирії, Киргизії та Афганістану, представники місцевих та центральних органів влади, заслужені науковці та освітяни.

З нагоди події зала була вщент заповнена гостями, викладачами, співробітниками та студентами Академії, які були запрошені на святкування ректоратом та Наглядовою Радою.

Усіх присутніх привітав засновник Міжрегіональної Академії управління персоналом професор, доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, Голова Наглядової Ради МАУП Георгій Щокін: «Рівно 18 років тому, 3 квітня 1989 року, було створено Київський науково-впроваджувальний центр «Кадри», з якого згодом постав Всесоюзний заочний університет управління персоналом, а з останнього — наша Академія. Три тисячі професорів, докторів, доцентів, викладачів та співробітників щодня самовіддано працюють на благо студентства Академії. Сьогодні МАУП — справжній стрижень українського православ´я та патріотизму, осередок, в якому панує справжня свобода думки та слова. Ми вдячні усім, хто навчає та навчається в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Ми й надалі чесно та віддано працюватимемо на благо України, на піднесення авторитету української освіти у світі. Щастя, успіхів, наснаги в служінні Богові та Батьківщині!». Ректор МАУП Микола Головатий та Голова Наглядової Ради Георгій Щокін, від імені президії та ректорату Академії, вручили почесні грамоти за плідну багаторічну працю в лавах Міжрегіональної Академії управління персоналом її співробітникам, котрі працюють в структурах та підрозділах МАУП понад 10 років. За заслуги й вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти України, за багаторічну сумлінну працю, золотими медалями Міжнародної Кадрової Академії було нагороджено провідних співробітників Академії, серед яких проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик, директор департаменту довузівської підготовки Людмила Бургомістрен-ко, керівник Служби зі зв´язків з громадськістю та ЗМІ Оксана Калуцька, завідувач бюро із забезпечення навчально-методичними матеріалами Олена Бари-кіна та провідний фахівець Ольга Чорномаз, начальник відділу прийому абітурієнтів Максим Бех, директор департаменту обліку студентського контингенту та оформлення документів про освіту Людмила Кудряшова.

Також керівництвом Академії за плідну працю та особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної системи освіти, званням «Почесний професор» Міжнародної Кадрової Академії було удостоєно Геннадія Сімакова, а Василю Короткіну та Ніні Грінівецькій присвоєно звання «Почесний доктор» МКА. Із привітанням на адресу Академії перед численною аудиторією, виступив Герой України, народний депутат         Левко Лук´яненко: «Я від щирого серця вітаю Академію з повноліттям. Ви є одним із найкращих ВНЗ України, який пробуджує національну свідомість, поширює національну ідею та знання далеко за межі України, допомагаєте молодому поколінню наблизитись до духовних джерел». Із 18-річчям найбільший недержавний вищий навчальний заклад України привітав заступник голови Голосіївської районної адміністрації міста Києва Олександр Волков: «Шановні освітяни, маю честь привітати МАУП з повноліттям від імені адміністрації Голосіївського району та депутатського корпусу районної ради. Ми пишаємось тим, що Академія розташована саме у нашому районі та є окрасою всієї столиці». Теплі слова на адресу Академії, прозвучали з вуст віце-президента Федерації рукопашного бою України Олександра Гартвича: «Від імені президента Федерації хочу вручити Академії нагороду за популяризацію та розвиток рукопашного бою в Україні, а також з нагоди 18-річчя цього славного ВНЗ з великими спортивними традиціями». Завідувач відділу національної культури науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти та науки України, народна артистка України Валентина Ко-ротя-Ковальська виконала, з нагоди дня народження Академії, пісню «Многая літа».

Усім відомо, що МАУП — це не лише навчальний заклад, великий колектив, розгалужена організація, — передусім це обдаровані і цікаві люди, прогресивне студентство, і свої неабиякі здібності вони проявляють не лише в роботі, а й під час відпочинку. У подарунок працівникам, студентам і керівництву МАУП юні таланти Академії та співробітники підготували святковий концерт. Урочисте дійство розпочалося з поетичного слова — вірша на честь Академії відомого поета, заступника директора Інституту лінгвістики МАУП Анатолія Сла-вути-Логвиненка. Продовжила концерт Хореографічна студія Президентського університету МАУП танцем-привітанням у народному стилі. Привітали своїми виступами і гості з усієї Україні, де розташовані численні філії та інститути МАУП, адже це і їхнє свято. Своїми піснями порадували і «Золоті голоси Академії», випускниця МАУП, а нині вже співробітниця Юлія Джура з Яготинського інституту та Оксана Сологуб з Президентського університету. Запальний іспанський танок у виконанні однієї з переможниць цьогорічного конкурсу «Студентська красуня МАУП» Яни Павлій з Одеси також став окрасою свята. Композиція «Незалежна Україна» — у виконанні музичної студії сучасного танцю «Альянс» та музичної студії «Академія плюс» Волинського інституту імені В´ячесла-ва Липинського — не залишила байдужими слухачів. І за традицією об´єднав усіх гімн Академії, адже всі ми і є Міжрегіональна Академія управління персоналом!

Високі показники МАУП у системі вітчизняної освіти, досягнення співробітників та педагогів, особисті здобутки студентів Академії є результатом плідної та копіткої праці, ознакою всебічного розвитку МАУП як найбільшого недержавного навчального закладу України, що сумлінно працює на піднесення авторитету вітчизняної освіти у світі.